آسانسور خودرو بر CL-G12

کلمات کلیدی:آسانسور ماشین بر ، آسانسور خودرو، آسانسور ماشین آپارتمانی، آسانسور، آسانسور خودرو بر، اسانسور، جک ماشین بر، جک خودرو بر، جک پارکینگ، آسانسور ماشین بر ویلایی، ابعاد آسانسور ماشین بر، قیمت آسانسور ماشین بر

آسانسور ماشین بر : سازندگان آپارتمان‌ها به منظور تامین هر چه بیشتر فضای پارکینگ، تمایل به افزایش تعداد طبقات در فضای زیرین ساختمان‌ها دارند اما با توجه به این که اکثر آپارتمان‌‌های متداول در زمین‌هایی با متراژ بین 300 تا 500 متر بنا می‌شوند و اختصاص اجباری قسمت عمده‌ای از سطح هر طبقه پارکینگ به سطح شیبدار (رمپ) برای دسترسی و گردش خودروها به طبقات زیرین، راندمان بهره‌برداری طبقات پارکینگ به شدت کاهش یافته و احداث طبقات اضافی پارکینگ را توجیه‌ ناپذیر می‌سازد. لذا استفاده از آسانسور ماشین بر توصیه می گردد.

این مدل از نظر فضای کاری به سایز های : استاندارد ، متوسط و بزرگ تقسیم شده و در ظرفیت 4000 کیلوگرم ( قابل تغییر بنا به درخواست مشتری ) تولید می گردد .

مدل CL-G12 از یک محرکه گیربکس و زنجیر برای جابجایی استفاده می کند و به راحتی می توانید تا ارتفاع 80 متر خودرو خودتان را جابجا کنید. این جابجایی در نهایت ایمنی و اطمینان از عملکرد است.

این مدل می تواند تا 80 متر خودرو شما را جابجا نماید! تعجب نکنید! این واقعیت است و این مزیت تنها در محصولات این شرکت و این محصول وجود دارد.

طراحی ویژه مدل CL-G12 این امکان را فراهم کرده است که براحتی و با فشار یک دکمه خودرو خود را تا ارتفاع 80 متر (یعنی بالای یک برج حدود 25 طبقه!!!) جابجا نمایید.

این محصول برپایه آخرین تکنولوژی مورد استفاده در اروپا طراحی شده است و در کمال زیبایی و ایمنی است.

این محصول مناسب برج سازان و یا سازندگان برجهای لوکس و 5 ستاره برای جابجایی خودرو به تمام طبقات برج بوده و به می توان فضای پارک هر خودرو را در همان واحد مسکونی یا اداری جاسازی کرد.

از دیگر مزیتهای این مدل عدم نیاز به موتورخانه و یا فضاهای بیشتر برای موتور آسانسور است. شما فقط کافیست فضای آسانسور خودرو را در پلان خود ببینید. فقط همین!

در این مدل نهایت ایمنی با استفاده از تکنولوژی برتر و روز دنیا به دست آمده است . تمامی مدل ها از زمان نصب دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

نام شرکت (الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن (الزامی)

تجهیزات قابل نصب
کنترل از راه دورسنسور ایمنیسنسور پارککنترل سرعتقفل هوشمندسیستم سخنگوتایمر طبقاتسیستم تماس اضطراریسیستم شناسایی خودرویو پی اسپاور پلاسگرین پاورنورپردازی داخلیکفپوش آلمینیومیکف پوش فولادینرده استیلنرده فولادیبیمه حوادث

ارسال فایل نقشه محل (محدودیت حجم = 5 مگابایت )

ارسال فایل عکس از محل (محدودیت حجم = 5 مگابایت )

نام و آدرس محل پروژه (الزامی)

توضیحات

عبارت امنیتی captcha

لیست مشخصات فنی

  •  توان موتور : 5.5 الی 7 کیلووات
  •   پلت فرم های قابل اجرا:  طول*عرض

 کوچک: 4.70*2.50 متر

استاندارد: 2.70*5.00 متر

بزرگ: 3.00*5.20 متر

  • عمق چاله در فنداسیون: 80 سانتی متر
  • حداکثر کورس حرکت: 80 متر
  • قابل توجه مهندسین معمار و مندسین مشاور: لطفا برای دریافت اطلاعات فنی و نقشه های اجرایی با شرکت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آسانسور ماشین بر مدل CL-G12