آسانسور خودرو بر CL-H08

کلمات کلیدی:آسانسور ماشین بر ، آسانسور خودرو، آسانسور ماشین آپارتمانی، آسانسور، آسانسور خودرو بر، اسانسور، جک ماشین بر، جک خودرو بر، جک پارکینگ، آسانسور ماشین بر ویلایی، ابعاد آسانسور ماشین بر، قیمت آسانسور ماشین بر

آسانسور ماشین بر : سازندگان آپارتمان‌ها به منظور تامین هر چه بیشتر فضای پارکینگ، تمایل به افزایش تعداد طبقات در فضای زیرین ساختمان‌ها دارند اما با توجه به این که اکثر آپارتمان‌‌های متداول در زمین‌هایی با متراژ بین 300 تا 500 متر بنا می‌شوند و اختصاص اجباری قسمت عمده‌ای از سطح هر طبقه پارکینگ به سطح شیبدار (رمپ) برای دسترسی و گردش خودروها به طبقات زیرین، راندمان بهره‌برداری طبقات پارکینگ به شدت کاهش یافته و احداث طبقات اضافی پارکینگ را توجیه‌ ناپذیر می‌سازد. لذا استفاده از آسانسور ماشین بر توصیه می گردد.

این مدل از نظر فضای کاری به سایز های : استاندارد ، متوسط و بزرگ تقسیم شده و در ظرفیت 4000 کیلوگرم ( قابل تغییر بنا به درخواست مشتری ) تولید می گردد .

توسط مدل CL-H08 شما تنها با فشار یک کلید می توانید اتومبیلتان را تا ارتفاع 10 متر به بالا و یا پایین منقل کنید.

در این مدل نهایت ایمنی با استفاده از تکنولوژی برتر و روز دنیا به دست آمده است . تمامی مدل ها از زمان نصب دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

نام شرکت (الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن (الزامی)

تجهیزات قابل نصب
کنترل از راه دورسنسور ایمنیسنسور پارککنترل سرعتقفل هوشمندسیستم سخنگوتایمر طبقاتسیستم تماس اضطراریسیستم شناسایی خودرویو پی اسپاور پلاسگرین پاورنورپردازی داخلیکفپوش آلمینیومیکف پوش فولادینرده استیلنرده فولادیبیمه حوادث

ارسال فایل نقشه محل (محدودیت حجم = 5 مگابایت )

ارسال فایل عکس از محل (محدودیت حجم = 5 مگابایت )

نام و آدرس محل پروژه (الزامی)

توضیحات

عبارت امنیتی captcha

لیست مشخصات فنی

  •  توان موتور : 5.5 کیلووات
  •   پلت فرم های قابل اجرا:  طول*عرض

 کوچک: 4.70*2.50 متر

استاندارد: 2.70*5.00 متر

بزرگ: 3.00*5.20 متر

  • عمق چاله در فنداسیون: 70 سانتی متر
  • حداکثر کورس حرکت: 12 متر
  • قابل توجه مهندسین معمار و مندسین مشاور: لطفا برای دریافت اطلاعات فنی و نقشه های اجرایی با شرکت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آسانسور ماشین بر مدل CL-H08