مولتی پارکینگ

مولتی پارکینگ

مولتی پارکینگ

مولتی پارکینگ :  امروزه با ورود حجم بالایی از خودروها ، سرانه خودرو از یک دستگاه به ازای هر واحد مسکونی یه دو یا سه واحد در حال افزایش است .این امر باعث ازدحام خودروها در حاشیه خیابان ‌ها و کوچه‌ها شده است. در این وضعیت می بایست روشی را پیشنهاد نمود که هم ارزان بوده و هم اجرای آ‌ن ساده باشد و حجم بالایی از پارکینگ را برای حاشیه خیابانها و حتی خود ساختمانها تامین نماید.
 مولتی پارکینگ راه حلی است که این معضل شهری را کاهش داده و باعث میشود که فضای پارک بیشتر در شهر وجود داشته و اشخاص بتوانند به راحتی در سطح شهر اتومبیل خود را پارک نموده و به کارهای روزمره خود بپردازند.
مولتی پارکینگ مزایای فراوانی از جمله سادگی استفاده ، نصب سریع، فضای کم مورد نیاز و توجیه اقتصادی را با خود بهمراه دارد. کارشناسان این شرکت مدت زمان مدیدی صرف مطالعه و تحقیق در این مورد نموده اند و با رسیدن به یقین ، این نوع پارکینگ را به جامعه شهری و مهندسی ایران تقدیم می نمایند. شرکت ایده آل پارک امیدوار است که اجرای این طرح برای هموطنان عزیز ، گامی در راستای تعالی صنعتی و فرهنگی کشور بردارد.
حاشیه خیابان ها  ، فضای پارکینگ شرکت ها ، فضای پارکینگ هتل ها ، پارکینگ های آپارتمانهای مسکونی  و محل های مشابه دیگر بهترین گزینه برای استفاده از این مولتی پارکینگ هستند. لذا با ایجاد فضای دو تا چهار برابری پارکینگ لذت پارکی مناسب را از ما هدیه بگیرید.
این مولتی پارکینگ دارای سیستم پارک دو ستونه مناسب جهت فضای باز می باشد.
این سیستم را می توان در فضای باز و در دو نوع ظرفیت 4 عددی و 2 عددی نصب نمود.
از دیگر مزایای این مدل بی نیاز بودن از هرگونه عملیات عمرانی و خاک برداری است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.